Карбонски Влакна Автомобил Задниот Спојлер На Багажникот Багажникот Усна Крило За Алфа Ромео Џулија Спојлер Седан 2015-2017 Автомобил Стил
Ново - 14 %

Карбонски Влакна Автомобил Задниот Спојлер На Багажникот Багажникот Усна Крило За Алфа Ромео Џулија Спојлер Седан 2015-2017

Залиха
DEN 3601.44
DEN 3097.00
Износот:


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
Карбонски Влакна Автомобил Задниот Спојлер Крило Трупот Усна за Алфа Ромео Џулија Спојлер Седан 2015-2017
Одговара за Алфа Ромео Џулија Седан 2015-2017
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Алфа Ромео Џулија 2017 Quadrifoglio Седан Со 4 Врати 2.9 L 2891 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Алфа Ромео Џулија 2017 TI Седан Со 4 Врати 2.0 L 1995 CC 122 Cu. Во. l4 ГАС SOHC Turbocharged За Алфа Ромео Џулија 2017 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1995 CC 122 Cu. Во. l4 ГАС SOHC Turbocharged За Алфа Ромео Џулија 2017 Quadrifoglio Верде Седан Со 4 Врати 2.9 L 2891 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Име На Модел:
ММЛ-XM239
Специјални Функции:
Заден СПОЈЛЕР ТРКИ
Објектот Висина:
10inch
Производителот Дел Број:
Задните Подигнете Го Скратува Крило
Објектот Тежина:
0.34kg
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
2015-2017
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Алфа Ромео Модел:
giulia
Автомобил модел:
за Алфа Ромео Џулија Седан
Година:
2015 2016 2017
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете 3M лента да се држиме за

Поврзани производи