50pcs TCGT110202/TCGT110204/TCGT110208-AK H01 KORLOY CNC Карбид алуминиум вметнете STGCR/STFCR внатрешни вртење алатка

50pcs TCGT110202/TCGT110204/TCGT110208-AK H01 KORLOY CNC Карбид алуминиум вметнете STGCR/STFCR внатрешни вртење алатка

Залиха
DEN 656.64
Износот:

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.ви благодариме!!! Превозот
.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите.

Декларираните карактеристики

Вметнете Ширина(mm):
10PCS, 50PCS, 100PCS
Агол:
TCGT110204 АК-H01, TCGT110202 АК-H01, TCGT110208 АК-H01
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
TCGT110202/TCGT110204/TCGT110208
Тврдост:
Стандард
Обложување:
NO

Поврзани производи