До 2015 Бургундија човек подвезици мода протези подарок кутија Прилагодливи 4 Клипови подвезици за Мажи Подарок Свадба облека додатоци
Ново - 49 %

До 2015 Бургундија човек подвезици мода протези подарок кутија Прилагодливи 4 Клипови подвезици за Мажи Подарок Свадба облека

Залиха
DEN 959.52
DEN 489.00
Износот:


започнете
крајот
Lenght : 110cm
ширина : 3.5 см
Стил : 4clasp чисто машки подвезици
Материјал : Вистинска кожа & еластична лента проткаена

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
JIERKU
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
110cm
Број На Модел На:
14432
is_customized:
Yes
боја:
црвена,сина,зелена и кафеава
Ширина:
3.5 см
Должина:
110cm
Материјал:
webbing,кожа,од легиран

Поврзани производи