SUNSLL Бакар Плоштадот Мулти-боја Кубни Циркони Трендовски Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos
Ново - 20 %

SUNSLL Бакар Плоштадот Мулти-боја Кубни Циркони Трендовски Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos

Залиха
DEN 403.68
DEN 323.00
Износот:

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки/ Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони/ Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Platinum Циркон Боја : Виолетова, Црна, Жолта, Сина,Бела Голд-боја Линк :

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Жолта
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XXED-44
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SUNSLL
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
1.45*1.05 cm

Поврзани производи