Тешко Пластични школка 4.6 За Sony xperia XZ1 компактен Случај За Sony xperia XZ1 компактен XZ1 мини Мобилен Телефон Задниот Поклопец Случај
Ново - 46 %

Тешко Пластични школка 4.6 За Sony xperia XZ1 компактен Случај За Sony xperia XZ1 компактен XZ1 мини Мобилен Телефон Задниот

Залиха
DEN 143.04
DEN 77.00
Износот:


За Sony xperia XZ1 компактен XZ1 мини US$ 2.98 US$ 0.80 US$ 3.98

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар
Големина:
4.6
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Мелење arenaceous Тешко Пластични школка
Компатибилен Модел:
За Sony xperia XZ1 компактен XZ1 мини

Поврзани производи