7Pcs/Многу (18/8)304 од не ' Рѓосувачки Челик Smal Чај Лажица Flatware Наместете ја Мини Чај Лажица Поставување Прибор за јадење Поставен сладолед Лажички Чај Лажици Сет
Ново - 33 %

7Pcs/Многу (18/8)304 од не ' Рѓосувачки Челик Smal Чај Лажица Flatware Наместете ја Мини Чај Лажица Поставување Прибор за јадење

Залиха
DEN 1367.04
DEN 916.00
Износот:


Име : Нерѓосувачки Челик Чај лажица Пакување : 1pcs/opp вреќа Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик Големина : 12.7 cm/5" Тежина : 20.6 g/секој,вкупно 177g се Вклучени : 7 Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Чај лажици Боја : Сребрена/Розово Злато/Бледо Злато/Црна/Златниот/Виолетово/Сино,исто така можете да ни кажете боја ви треба. сертификат
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
*Зошто alwalys изберете нас?
Bestart прибор за на маса е фабрика со површина од 8000 метри квадратни,тоа управувана садови продавница се наоѓа во Кина, кој е помагање убава кујна и елегантен ресторан за 15 години *дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина . Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

боја:
7 боја, Сребро 7pcs, Розово злато 7pcs, Златен 7pcs, Црна 7pcs, Сина 7pcs, Виолетова 7pcs, Бледо Злато 7pcs
Flatware Тип:
Лажици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TN-7
Бренд Име:
Купувачот Ѕвезда
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Нерѓосувачки Челик Чај Лажица
детали:
7 Боја
Материјал:
18/10 Нерѓосувачки Челик
вилушка функција:
Чај лажица мали кафени Лажички Сет
Квантитет на пакет:
7 парчиња
боја:
Сребрена/Розово Злато/Бледо Злато/Црна/Златниот/Виолетово/Сино

Поврзани производи