Природна Кожа Мажите Зимски Чизми Чипка Топло Крзно Глуждот Чизми За Снег Рачно Изработени Плус Големина Мажите Есенски И Зимски Чевли
Ново - 43 %

Природна Кожа Мажите Зимски Чизми Чипка Топло Крзно Глуждот Чизми За Снег Рачно Изработени Плус Големина Мажите Есенски И Зимски

Залиха
DEN 4541.76
DEN 2589.00
Износот:


1.Нашите НАС големината не е стандард НАС големина .Големина на чевли е CN големина. 2.Ве молиме запомнете дека изборот на големината според вашите нозе должина . 3.Нога Должина не е Insole Должина !(Нога Должина Ако купите нашите производи,ќе бидете во можност да се добие среќа подарок; и ако имате дополнителни прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт .

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
MVVT
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
3656
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Поврзани производи