Ulanzi U-Риг Про паметен Телефон Видео Екипаж w 3 Чевли Месеци Кино Случај Рачен Телефон Видео Стабилизатор Зафат Tripod Планината Стојат
Ново - 32 %

Ulanzi U-Риг Про паметен Телефон Видео Екипаж w 3 Чевли Месеци Кино Случај Рачен Телефон Видео Стабилизатор Зафат Tripod Планината

Залиха
DEN 1364.64
DEN 928.00
Износот:


Ulanzi U - Риг Про Паметен Телефон Видео Екипаж,
i Phone Кино Случај, Телефон Видео Стабилизатор Зафат Tripod Планината за Videomaker Филм-творецот Videographer за i Phone X 8 Плус Sumsang
1. Ulanzi НОВА Верзија, Најдобро Продавачот на Амазон,Најдобар паметен Телефон Видео Екипаж за Вашиот паметен Телефон.
2. Добиете Осветлување и Микрофон Прилози
Нови U - Риг Про со 3 Стандард Чевли Месеци и 2 Универзална 1/4"-20 конци, Ќе може да се Качи
LED Светла и Видео Микрофонот на Екипаж.Фантастичен алатка за мобилни videomakers ,i Phone филмаџии.
3. Снимањето на движење со Вашиот Телефон
Одличен Дизајн за Снимање во движење со вашиот паметен телефон. Добиете Мазна Видео и да ги преземат стабилна снимки и фаќање единствен начин на живот искуства.
4. Професионална Видео Екипаж Кафез
Со Универзалната 1/4"-20 tripod нишка на дното,Ќе може да се Качи на Видео Tripod ,Лизгачот, Стрелата и Стабилизатор ,тоа е, мора да имаат паметен телефон Видео Тестови за Професионална Video Makers како вас .
5. Универзална и најсигурен Телефон Клип
Компатибилен со i Phone 8 плус ,i Phone x, Samsung,Huawei Повеќето паметен телефон со или без случај од 2in да 33.5 во широк. Не само во Пролет Клип ,но, исто така, со безбедна навој на завртка вашиот телефон .Salfest Екипаж за вашиот телефон.
Ulanzi U-Риг Про Паметен Телефон Видео Екипаж.
Новиот Дизајниран од страна на Ulanzi ,Тоа е мора да се има додаток за сите кои сакаат да ги подобрат своите кино вештини со телефонот
што пука подобри слики од многу високи крајот камери. Можете да се качи на Екипаж на било tripod но ако одите рачни, тоа ви овозможува да снимите релативно мазна снимки.
Разликата помеѓу НОВАТА U-Риг Про и U-Екипаж :
1.Посилни и Удобно
Со Про верзија ,Повеќе компактен дизајн и тоа е многу повисока јачина од стара верзија. со новиот дизајн се справи со притисокот ,тоа е исто така многу удобно.
2.3 Ладно Чевли Месеци и 4 1/4"-20 tripod теми
Со Про Верзија ,Ќе може да се качи 2 LED Светла и Видео Микрофон во исто време со три ладно чевли месеци и тп 1/4"-20 tripod теми на врвот. Еден 1/4"-20 tripod тема на десната ,ќе може да се качи тоа Вертикална, или да користите 1/4"-20 tripod нишка на buttom ,ќе може да се качи на било која tripod .
3.Побезбедна и Постабилна
Про Верзија со Пролетта клип и безбедна заклучување со завртки ,тоа е многу salfer од старата верзија и со компактен дизајн ,тоа е многу стабилна од старата верзија .

Можеби ќе треба Возеле Video Micro ,кликнете на сликата подолу ,pls
Можеби ќе треба Takstar Микрофон SGC-598,кликнете подолу picutre ,pls
Можеби ќе треба 96/112 за светло во видео со батерија и полнач

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ulanzi
Број На Модел На:
Ulanzi U-Риг Про

Поврзани производи