За HTC Желба 10 про Случај Луксузни Мека TPU Силикони Телефон Случај за HTC Желба 10 про Заштитна Маска Случаи Покрие Fundas Кеси
Ново - 26 %

За HTC Желба 10 про Случај Луксузни Мека TPU Силикони Телефон Случај за HTC Желба 10 про Заштитна Маска Случаи Покрие Fundas

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Овие се купувачите одговорност. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
For 5.5 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За HTC Желба 10 про Случај Покривање ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За HTC Желба 10 про Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи