8pcs/set Анти-Статички Четка ESD Безбедно Synthenic Влакна Детали за Чистење со Четка Алатка За Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка Работа
Ново - 5 %

8pcs/set Анти-Статички Четка ESD Безбедно Synthenic Влакна Детали за Чистење со Четка Алатка За Мобилен Телефон, Таблет PCB

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:


8pcs/set Анти-Статички Четка ESD Безбедно Synthenic Влакна Детали за Чистење со Четка Алатка За Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка Опис на Работата : Анти-статички четка 8 компјутери доаѓа во различни големина ESD безбедно четки за чистење на чувствителната електроника Одлична за бришење прашина бришење прашина и детали деликатна и не толку деликатна компоненти и делови Спецификација : Рачка материјал : Пластични Четка материјал : Synthenic влакна Бруто тежина : 110 g Она што е во Пакет : 1 Сет x Анти-статички четка Купувачот се Обрне Внимание ве Молам : 1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата. 2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа. 3. Цената Не вклучува данок. 4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам!

Декларираните карактеристики

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
8pcs
Бренд Име:
kaisi
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
8 pcs in one set
Број На Модел На:
Синтетички Влакна
Тип:
Чистење
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Месинг Жица четка
Примена:
Детали За Чистење Со Четка
Четка Материјал:
Синтетички Влакна
Функција:
Компјутерска Алатка За Полнење
dropship:
Поддршка
Број На Модел На:
ESD Безбедно Анти-Статички Четка Поставите Детали Cleaning tool
Рачка Материјал:
Пластични

Поврзани производи