Црна 3 Копчиња Ремонтирам Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај Не Чип со Неисечени Автомобил Флип Копче за BMW
Ново - 18 %

Црна 3 Копчиња Ремонтирам Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај Не Чип со Неисечени Автомобил Флип Копче за BMW

Залиха
DEN 285.60
DEN 234.00
Износот:


Опис
Карактеристики :
- Ова е совршена замена за некое копче со скршени копчиња или носи клучот на ножот.
- Можете да го користите вашиот стар далечински тогаш нема програмирање бараат.
- Само добиете нож се сече од вас локалните locksmith или ќе го замени стариот ножот.
- Ве молиме имајте во предвид дека метален дел и на пластични дел не можат да се одвојат.
- Ако вашиот клуч имаат ист профил,ќе се вклопи во вашиот автомобил.
- Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред.
- Одговара за BMW E81 E46 E39 E63 E38 E83 E53 E36 E85.
Случај Материјал : ПП
Клучни Парче Материјал : Бела бакар
Боја : Црна
Применливи Автомобил Модел : Погоден за BMW E81 E46 E39 E63 E38 E83 E53 E36 E85
Внимание :
- Објектот не е далечен, тоа е само копче школка. Ве молиме да земете во внатрешната електрони ( вклучуваат immobilizer / transponder чип ) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка.
- Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, да бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ. Пакетот вклучува
1 x Ремонтирам Флип Копче Школка

Декларираните карактеристики

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
IZTOSS
Материјал Тип:
PP
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
/
Осветленост Дел Број:
/
R/C Функција:
Со
Другиот Дел Број:
/
Број На Модел На:
EPC_CIA_40F

Поврзани производи