Љубов Латекс балони 5pcs 12inch Бела Те Сакам Ballon Романтична Брак, Свадба, Роденден Декорација Материјали Воздух Baloes
Ново - 25 %

Љубов Латекс балони 5pcs 12inch Бела Те Сакам Ballon Романтична Брак, Свадба, Роденден Декорација Материјали Воздух Baloes

Залиха
DEN 48.00
DEN 36.00
Износот:


Забелешка : За нарачки >US$120,Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн. (САД,велика БРИТАНИЈА,Франција, Италија, Германија, Ирска,Шведска,Холандија,Швајцарија, Австралија,Singpore, Нов Зеланд,Јужна Кореја,Јапонија,Малезија и други земји )
Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други прашања!
KAMMIZAD Љубов Латекс балони 5pcs 12inch Бела Те Сакам Ballon Романтична Брак, Свадба, Роденден Декорација Материјали Воздух Baloes
Ако ви треба лента и воздухот inflator,pls кликни слики подолу.

Декларираните карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
5pcs
Бренд Име:
KAMMIZAD
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Тип:
Настан & Партија Материјали

Поврзани производи