2Pack За Garmin Edge 800 810 820 0.3 mm 2.5 D 9H Калено Стакло Екран Заштитник Ултра-тенок Анти-Отпечатоци 820 Истражуваат GPS Филм
Ново - 20 %

2Pack За Garmin Edge 800 810 820 0.3 mm 2.5 D 9H Калено Стакло Екран Заштитник Ултра-тенок Анти-Отпечатоци 820 Истражуваат GPS

Залиха
DEN 335.52
DEN 268.00
Износот:


2 Pack За Garmin Edge 800 810 820 0.3 mm 2.5 D 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Ултра-тенок Анти-Отпечатоци 820 Истражуваат GPS Филм

Декларираните карактеристики

боја:
ЗА Работ 800, На Работ 810, На Работ 820
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Garmin Edge 820 810 800
Бренд Име:
ХОБИТОТ
Употреба:
smart watch
Материјал:
Јапонија Калено Стакло
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
feature1:
Анти-отпечаток,Анти-Нула
feature2:
Анти-слој масло, вода-доказ
Feature3:
висок transmittance
Feature4:
Со Мало Пакет
feature5:
2.5 D заоблени работ
Компатибилен Device1:
За Garmin Edge 800 810 820

Поврзани производи