Трговија на големо Пурпурна Титаниум Природни Кристал Нараквици Аурора 23 Круг Мушка Среќа за Жените Девојка Подарок Кристал Хривнија Накит
Ново - 5 %

Трговија на големо Пурпурна Титаниум Природни Кристал Нараквици Аурора 23 Круг Мушка Среќа за Жените Девојка Подарок Кристал

Залиха
DEN 579.36
DEN 551.00
Износот:

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 100% Нов со Висок Квалитет име на Производ : Природни Аурора 23 Пурпурна Титаниум кристал хривнија Мушка големина:7-7.8 mm,8-8.8 mm,9-9.8 mm,10-10.8 mm Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Мушка големина 7mm, Мушка големина 8мм, Мушка големина 9mm, Мушка големина 10мм
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
BMSJ-022
Пол:
Унисекс
Функција:
Свежи
женска мажите хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Материјал:
природни пурпурна Титаниум кристално
боја:
виолетова Титаниум
Мушка големина:
за 7mm,8mm,9mm,10мм

Поврзани производи