CO2 Аргон Притисок Редуктор Проток Метар Контрола Вентил Регулаторот Намален Притисок на Гас Flowmeter Заварување Flowmeter Заварување Мерач
Ново - 35 %

CO2 Аргон Притисок Редуктор Проток Метар Контрола Вентил Регулаторот Намален Притисок на Гас Flowmeter Заварување Flowmeter

Залиха
DEN 1763.52
DEN 1146.00
Износот:


- Двојна скала мерач со трајни поликарбонат објектив за издржливост. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
- Комбинација на регулаторот и протокот метри, како една единица. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
1 * Аргон/CO2 Проток метри
Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Штекерот на Flowmeter ќе одговара и на женски 9/16" x 18 орев или машки 5/8" x 18 монтирање. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.
- Машински месинг тело.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.
Тоа доаѓа со стандарден 1/4" бодликава монтирање.
Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
Дизајнирани за МИГ & TIG апликации и да се обезбеди точни регулатор на проток на гас. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
- Претходно притисок во 3.
Барање : 1.
TRUSOXIN онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.
- Економија стил проток метар регулаторот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
- Компактен лесна изградба.
- Тежина : 709g.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.
- Поликарбонат проток цевка и надворешниот поклопец се отпорност за максимална издржливост.
- Една фаза клипот дизајн. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
-Материјал : бакар
Притисокот мерач која покажува колку гас е оставено во резервоарот оди од 0 до 4000 psi. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Така на квалитетот е загарантирана. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
TX191-Ar-CO2
Должина:
About 162mm
Тежина:
750G
Тип:
Flowmeter гас модератор
Бренд Име:
TRUSOXIN

Поврзани производи