Новороденото Бебе Бебе Облека Памук Цветни Печати Длабоко Црвена Маскирани Sweatshirt Блузи долги Панталони 2 парчиња Облека Дете Девојка Облека
Ново - 17 %

Новороденото Бебе Бебе Облека Памук Цветни Печати Длабоко Црвена Маскирани Sweatshirt Блузи долги Панталони 2 парчиња Облека

Залиха
DEN 499.20
DEN 414.00
Износот:


Големина 70-80-90-100

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
17940
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи