Чипка Девојки Туту Фустан Бренд за детска Облека Долги Ракави Зимски Топло Цвет Девојки Фустан Памук Мода Деца Бебе Фустани
Ново - 18 %

Чипка Девојки Туту Фустан Бренд за детска Облека Долги Ракави Зимски Топло Цвет Девојки Фустан Памук Мода Деца Бебе Фустани

Залиха
DEN 1041.12
DEN 854.00
Износот:

modname=ckeditor
Големина На Табелата
НИ Големина Должина(см) Градите*2(cm) Ракав(cm) Ознака Големина Укажуваат на тоа Висина(cm) 24 M 57 25 31 90 90 3 T 61 26 34 100 100 4 T 67 27 36 110 110 5 T 72 28 39 120 120 6 T 76 29 41 130 130 7 T,8 T 78 31 43 140 135 Постои 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смПлаќање
1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, и paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Сите произведува имаат акции. Можете да платите со тоа директно. Ако постои било каков проблем со цел, контактирајте со нас. Пратката 1. Се справи со ВРЕМЕ : Постојат голем број на наредби треба брод секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо. И извинуваме за непријатностите со вас. 2. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА : Шпанија/USA/ бесплатен превозот од e-пакет 10-25 работни дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 3. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Ние не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. 3. Ако ви треба промена на превозот адреса. Оставете порака веднаш по место на цел.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важна за нас 2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 3. Оној кој лесно да се остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации ќе додадете на црната листа. Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
8T, 24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Чипка
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
F0130
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
moneykey
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Поврзани производи