FYSARA Бренд на Луксузни Римската Нумеричка Две Круг Двојно Тока Ѓердан Pendant Женски Накит од не ' Рѓосувачки Челик Clavicle Љубов Јаки
Ново - 20 %

FYSARA Бренд на Луксузни Римската Нумеричка Две Круг Двојно Тока Ѓердан Pendant Женски Накит од не ' Рѓосувачки Челик Clavicle

Залиха
DEN 359.04
DEN 287.00
Износот:


Предмет : FYSARA Бренд на Луксузни Римската Нумеричка Две Круг Двојно Тока Ѓердан Pendant Женски Накит од не ' Рѓосувачки Челик Clavicle Љубов Јаки
Боја : Златна боја/Розово злато Боја /челик боја
Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик
Погодна за Жени/девојка/љубовник/Унисекс
Дизајн:Двојно страна боја
должина : околу 40 CM+5cm
Pendant : околу 1.5 cm
парче парче парче парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Пакување
Накит Одржување
Избегнувајте хемикалии за да се Избегне бања Избегне пот се Избегне несреќа полетување кога се спие Чисти со мека крпа Запечатени складирање Одделно складирање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
SA710501
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Pendant Големина:
околу 1.5 CM
Функција:
Никој
боја:
Роуз Златна Боја/Златна Боја/Челик Боја
дизајн:
Две Круг римската нумеричка

Поврзани производи