Подвижен Прилагодливи База Телескопски Мебел Dolly со 4 Заклучување Гума Рициново Тркала за Фен,Машина за Перење Фрижидер
Ново - 25 %

Подвижен Прилагодливи База Телескопски Мебел Dolly со 4 Заклучување Гума Рициново Тркала за Фен,Машина за Перење Фрижидер

Залиха
DEN 4079.52
DEN 3060.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Пакет:
Кутија
Број на Парчиња:
4
Број На Модел На:
A2006
Бренд Име:
SPIFFLYER
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Големина:
45X15X12CM

Поврзани производи