5 Пар Мода Шарени машки Чорапи Крои Шема Компресија Чорапи Тери Крпа Чорапи Мажите Чорапи
Ново - 28 %

5 Пар Мода Шарени машки Чорапи Крои Шема Компресија Чорапи Тери Крпа Чорапи Мажите Чорапи

Залиха
DEN 960.00
DEN 691.00
Износот:


5 Пар Мода Шарени машки Чорапи Крои Шема Компресија Чорапи Тери Крпа Чорапи Мажите Спортски Чорапи Фудбал Кошарка
Бренд : 100% Сосема Нов
Карактеристики : 1. машки чорапи
2. компресија чорапи
3. мажите спортски чорапи
4. Шарени машки Чорапи
Боја : 5color
Големина : Една големина
Пад на превозот
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење.
Плаќање FANCYTECK
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Превозот FANCYTECK
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние може да понуди било превозот метод што сакате да.Имаме брза испорака метод како следново : DHL, EMS, Fedex, UPS-от, Русија Express
Враќање & Наплата FANCYTECK
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
2. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
3. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.
4. Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.
Известување FANCYTECK
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Ако некои од државите на царинската треба да се земе тарифа, тогаш треба да се плати. Ви благодарам многу!
Празник&викенд не includeed во работни денови. Само за повикување само.
За Повратни информации FANCYTECK
Искрено се надевам дека сте задоволни со објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Ако имате било какви прашања подоцна, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Памук
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
6654
Бренд Име:
Fancyteck
Sock Тип:
Повик
Бои:
5 боја
Големина:
EU 39-44
Тип На Објект:
Машки Чорапи
Пол:
човек
категорија:
компресија чорапи
Функција:
тери крпа sock
Стил:
мажите чорапи
Style1:
Шарени машки Чорапи
Пад на превозот:
Yes
Материјал:
Памук,Тери Крпа

Поврзани производи