Мажите Компјутерски Очила Транспарентен Очила Магнезиум Алуминиум Легура Мода Очила Со Жолтеникава Леќи Анти Blue ray
Ново - 50 %

Мажите Компјутерски Очила Транспарентен Очила Магнезиум Алуминиум Легура Мода Очила Со Жолтеникава Леќи Анти Blue ray

Залиха
DEN 1439.04
DEN 720.00
Износот:

Мажите Компјутерски Очила Транспарентен Очила Магнезиум Алуминиум Легура Мода Очила Со Жолтеникава Леќи Анти Blue ray
5% попуст автоматски, ако 2бр во количка.
Карактеристики :
1. Моден Бизнис Стил,
2. Бренд Дизајн
3. Висок Степен на Магнезиум Алуминиум Рамка, да се Здрави за Вашата Кожа
4. Фабрика Директни Цена
5. Мажите Компјутерски Очила
6. Метална Рамка Наочари + Компјутер Леќа, Жолтеникава со Сини Слој
7. Анти-зрачење, Анти blue-ray, Antiglare, Анти-рефлективен, Antifatigue
Спецификации :
Очила Рамка Материјал : Алуминиум Легура На Магнезиум
Очила Леќа Материјал : Смола
Очила Рамка Боја : Црна, Gunmetal
Пакет :
1pc x Компјутерски Очила Рамка
1pc x Очила Торба
1pc x Леќа Платно
1pc x Бренд Картичка
Бизнис Стил, Сина Слој, Жолтеникава Компјутер Леќи
Супер Казна Оптички Атрибут, Добра Luminousness,
Анти - р adiation , Анти blue-ray, Antiglare, Анти-рефлективен, Antifatigue
>> Висок Квалитет На Алуминиум Легура На Магнезиум, Полиран Површина
>>Силикони Носот Подлога, Кристално & Stressless
>>Пролет Зглоб, Флексибилни и Comfortalble, Погоден за Сите Headsize
>>Бренд Дизајн за Бизнисмен, Класичен и Ретро, Моден Тренд
>>Сина Филм Слој Леќи, Мора да е Потребно Да се заштитат Очите
Она што е на blue ray?
Те спаси очи од видови на очите проблем!
Нема повеќе суви очи!
Нема повеќе photophobia!
Нема повеќе закрвавени!
Нема повеќе болно и јасно!
Црна
Gunmetal
Зборовите на нашите почитувани клиенти
Наместо да се бараат по високи коефициенти, ние се залагаме за целосно задоволство на клиентите.Вашиот признавање е она што ги грижи најмногу.
1. Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации!
2. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака, или "Контакт Сега". Може ли да ве молиме не остави никакви негативни повратни информации? Ве молиме контактирајте со нас за решение^^ Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот и ќе ги задоволи побарувачката : )

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Алуминиум
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Анти Blue Ray Компјутерски Очила
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VANLOOK
Точка име :
Мода очила со јасна перспектива
рамка боја:
Црна, Сива Gunmetal
леќи во боја:
Жолтеникаво Леќи со Сина Слој
Материјали:
алуминиум легура на магнезиум
Оптички Атрибут:
Анти Blue-ray, Antiglare, Antireflective, Анти Зрачење, Antifatigue
Функција:
Мода за Бизнисмен, Око-заштитник, За Долго Време Работа со Компјутер
Рамка Ширина:
54 mm
Рамка Висина:
32 мм

Поврзани производи