2 парчиња 3D Печатач Делови Мотор Паралелно Модул за Двојно Z Оската Z Двоен Мотори за Lerdge 3D Печатач Одбор
Ново - 17 %

2 парчиња 3D Печатач Делови Мотор Паралелно Модул за Двојно Z Оската Z Двоен Мотори за Lerdge 3D Печатач Одбор

Залиха
DEN 56.64
DEN 47.00
Износот:


2 парчиња 3 D Печатач Делови Мотор Паралелно Модул за Двојно Z Оската Z Двоен Мотори за Lerdge 3 D Печатач Одбор
Овој модул се користи само за моторни-страна, паралелно, на возачот да вози на два мотори. И само за мини принтери или мала струја мотори во паралелни (со истиот мотор во паралела, актуелниот се поделени еднакво). Превозот листа(По единица) : 2 buc 10cm моторни кабел * 2 парчиња

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
3D Печатач Делови Мотор Паралелно Модул
Тип На Објект:
Префрлете
Бренд Име:
FYSETC
Употреба:
за Lerdge 3D Печатач Одбор
Име:
Моторни Паралелно Модул
боја:
Црна
Пакет:
2 парчиња/многу

Поврзани производи