MIZHSE 7ML Боја Гел лак на Ноктите Гел лак Уметност Серија Боја УВ LED Акрилик за Гел Лак Gelpolish Shilak Полу Постојан
Ново - 76 %

MIZHSE 7ML Боја Гел лак на Ноктите Гел лак Уметност Серија Боја УВ LED Акрилик за Гел Лак Gelpolish Shilak Полу Постојан

Залиха
DEN 239.52
DEN 58.00
Износот:


Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас.
e Packet во САД : 10-25 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Така ние го избере обичните испорака,без следење на информации. Најпопуларните бои по желба. Чувајте ги надвор од сончева светлина.25 оз
* Нето Тежина : 25g
* Сертификација : MSDS, SGS
* Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка, UV/LED Светилка CCFL
Карактеристики :
* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка
* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски
* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути
* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впие-оф помине уметност во разумна цена
* Долготрајни за најмалку 20 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД TAHT ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, КРАЈ
БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАТА. Гелови имајте сјајна и до 20 дена. Бидејќи ова е голем промотивен производ. Имајте пријатен ден!
. Ако црвенило или други знаци на несакана реакција се случи, да го прекине користи веднаш.
MIZHSE Впие-Оф УВ Помине Гел полски
Спецификации :
* Бренд Име : MIZHSE
* Материјал : УВ Лекува Смола
* Јачина : 7 ML/0. Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес.
Затоплување совети :
1. Имајте цврсто запечатени. Целосно се тресат до еден чекор гел, може да се направи на полски боја избалансиран.ве молиме имајте предвид дека, поради различни прилагодувања на светлото и компјутерските дисплеи, вистинските бои може да се разликува малку од слики. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење. Се избегнат сите кожата контакт. Погоден за сите прилики.
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Изберете follwing бои, Кликнете тука :
Чекор 1.
Забелешки :
1.
Купувачот треба да се одговорни за било кој данок или должност кои се задолжени од нивните локалната самоуправа, доколку постојат било какви трошоци.Ако купите повеќе од 2 Парчиња и изберете препорачана пошта ,ќе уживаат голем попуст за превозот цена. Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка. Да се чува вон дофат на деца.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. (Неопходно) Чекор 4.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Лак
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
ув гел лак
Бренд Име:
MIZHSE
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
7ml
Производителот Боја Име:
Натопете Исклучување УВ Гел полски
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Траен Период:
3 Недели или Над
Сертификат:
SGS/ MSDS
Излечи:
LED Светилка или УВ Ламба
Натопете Off:
Отстрани со Acetone
Features1:
на доградба на акрилни нокти полски
Features2:
Долготрајни Гел
Features3:
Vernis Полу Permanant УВ

Поврзани производи