Топ продажба Веѓа Пинцети на БАКУ Шупливи Надвор Дизајн Ултра Ригидност парична Казна Точка Анти-Статички Нерѓосувачки Челик Tweezer Шминка Алатка
Ново - 14 %

Топ продажба Веѓа Пинцети на БАКУ Шупливи Надвор Дизајн Ултра Ригидност парична Казна Точка Анти-Статички Нерѓосувачки Челик

Залиха
DEN 27.84
DEN 24.00
Износот:

Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Ова е со висок квалитет веѓа tweezer за дама
Можете да ги користите за да се отстранат сите несакани влакната како што веѓа,веѓата
и влакната на лицето,итн
Клипот е професионална одделение инструмент за nip на тенки веѓа со
добра еластичност и тесни устата
Веѓа Удирање Пинцети е безбедно и сопствена анти-пропадна дизајн на дршката
со полиран финиш површина, трајни и удобен за вашата секојдневна употреба
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : 9.6 cm
Боја : Сребрена
Пакет Содржина :
1 x Веѓа Клип Tweezer

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
approx 9.6cm
Број На Модел На:
MR1589-01
Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Функција:
отстранување на влакна
Објектот:
шминка веѓа tweezer
Количина:
1pc

Поврзани производи