FUNDUOO За Toyota е корола Altis 2014 2015 2017 Хром Врата се Справи со Капак Садот Купот на Трим Облоги
Ново - 39 %

FUNDUOO За Toyota е корола Altis 2014 2015 2017 Хром Врата се Справи со Капак Садот Купот на Трим Облоги

Залиха
DEN 767.52
DEN 468.00
Износот:

Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел.1%
Наплата/Ја
Франција
Го оценувате (време пристигна)
10. Цената е повисока од стандардните поштарина.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба. Ако постои било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3. Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail.FUNDUOO За Toyota е корола Altis 2014 2015 2016 2017 Хром Врата се Справи со Капак Садот Купот на Трим Облоги
Производ : FUNDUOO За Toyota е корола Altis 2014 2015 2016 2017 Хром Врата се Справи со Капак Садот Купот на Трим Облоги
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
Компатибилност :
За Toyota е корола 2014 2015 2016 2017 ( САМО ЗА ЛЕВАТА РАКА ДИСК )
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
ПРЕВОЗОТ Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.
Контактирајте Со Нас
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање порака преку Aliexpress на нашите услуги специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Гаранцијата е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени.
Ако кој било проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.
Земја
Време На Испорака
Работни дена +сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>40
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5.7%
Наплата/Ја
Обединето кралство
Го оценувате (време пристигна)
9.
Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.
вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.0%
Наплата/Ја
Германија
Го оценувате (време пристигна)
11.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2.
Повратни информации
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
funduoo
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
категорија:
abs хром
автомобил модел 1:
За Toyota Е Корола 2014 2015 2016 2017
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина

Поврзани производи