BIOAQUA Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштината лицето крем за нега на кожата
Ново - 15 %

BIOAQUA Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштината лицето

Залиха
DEN 151.20
DEN 129.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на производот
BIOAQUA Бренд за Нега на Кожата Хијалуронска Киселина Течни Анти Навремено Против Стареење Колаген Чиста Суштината Белење Навлажнувачки Ден Крим
Бренд име : BIOAQUA цилиндар хијалуронска киселина суштината 10ml концентрат
Производ ефикасност :
Хидратантен , активирање на негување , навлажнувачки , поправка , се намалат порите , масло контрола, против стареење , анти навремено ,белење
Додадете влага да го негуваат кожата, мазна, еднакво влажна и транспарентно да се покаже убава кожа
Употреба :
Чекор 1 : После чистењето на кожата, и сува површина на кожата влага
Чекор 2 : Unscrew капакот, нежно притиснете ја иглата ќе им помогнам на точниот износ на производот во дланка
Чекор 3 : Нежно масирајте додека се апсорбира
Чекор 4 : По користењето на кожата нежна, се чувствуваат удобно
Пакет содржина :
1 x BIOAQUA цилиндар хијалуронска киселина суштината 10ml концентрат
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42754]
[xlmodel]-[custom]-[8888] wuxin
[xlmodel]-[производи]-[8888] Производи се Препорачува

Декларираните карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Број На Модел На:
jinghua-20
Состојка:
Навлажнувачки,масло контрола,анти навремено
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
10ml

Поврзани производи