Ноќта на вештерките Запалено Носат goth Ропството на Телото се Подигнат долна Облека Goth Култури Блузи Фетиш Кафез Градник долна Облека Подигнат Појас Ѕвезда Подигна
Ново - 20 %

Ноќта на вештерките Запалено Носат goth Ропството на Телото се Подигнат долна Облека Goth Култури Блузи Фетиш Кафез Градник

Залиха
DEN 95.52
DEN 76.00
Износот:

овој проблем му припаѓа на вашата одговорност . Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и поштенски услуги. Ние не можеме да брод на Меѓународниот поредок без Адреса /телефонски број. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.
Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.
Повратни информации :
1. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинската управа,
Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.
Добредојдовте на Мала Модна Продавница.9)
S-027
S-029
S-030
S-031
S-032
S-033
S-034
S-035
S-036
S-036
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Големина на :
1.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работа дена
Поради царинските или други проблеми, како што се локално време проблемот,
Па тоа е потреба вашата доволно трпение да чекаат на производи.
Превозот :
1.
Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни.
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место .
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
ние не сме одговорни за било царинска такса.
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ќе најде дека производите од нашата strore со одличен квалитет и прифатлива цена. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок.
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Број На Модел На:
s-032
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи