Црна визија очила видот подобрување pin Очи визија вежба очила мажи жени glasse
Ново - 8 %

Црна визија очила видот подобрување pin Очи визија вежба очила мажи жени glasse

Залиха
DEN 60.00
DEN 55.00
Износот:


Боја : Црна Материјал : Пластични Ова е една од pinhole очила! Тоа исто така може да послужи како еден пар на мода очила Посебно дизајнирани за да го подобрат видот, особено око, фокусирајќи се на проблемите Погодна за возрасни или деца кои има проблем на кратковидост, далекувидост, и астигматизам и возраст од дете на возраст од луѓето, итн. Носи за 15 минути, еден ден ќе ви помогне да се подобри видот во рамките на 2-4 недели го Активира вашата природна визија способност да се види јасно го Елиминира стресот и напорот предизвикани од очила ви Помага да се види јасно близу и далеку Промовира визија навики Теорија е многу едноставен : кога очите може само да се погледне преку мали дупки, тие природно се промени фокусот на релаксирачка стандард, така што на очното јаболко се ослободени од претходната нервен фокус Елиминира напрегање на очите Pinhole Очила Не И во Следните Проблеми со Очите : Myopia (краток sightedness) Hyperopia (долго sightedness) Presbyopia (возраст поврзани со намален опсег на фокус) Астигматизам Катаракта замор на Очите од компјутерските екрани) Големина : 14.5 * 5.8 cm / 5.7 * 2.28" Количина : 1pc
Pinhole Очила x 1
Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-30(или повеќе) дена зависи од вашата земја . Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме. Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Aoron
Број На Модел На:
D11301
Рамка Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Ацетат

Поврзани производи