Лаптоп Отворање Поправка Алатки 1.2 mm P5 Pentalobe Шрафцигер За MacBook Air Про #H028#
Ново - 16 %

Лаптоп Отворање Поправка Алатки 1.2 mm P5 Pentalobe Шрафцигер За MacBook Air Про H028

Залиха
DEN 59.52
DEN 50.00
Износот:

Карактеристики : Прецизност магнетни 1.2 mm Pentalobe шрафцигер. Одговара на 5-точка pentalobe завртки наоѓаат на дното на неодамнешните за Mac Книга Воздух и сите за Mac Book Pro со Retina екран лап-топ компјутери. Здрав прецизност возачот со цврст метал вратило, алуминиум справи. Гума кругови на справи,да држете се цврсто. На трудот-заштеда врти врвот. Фиксна возач прави чести поправки многу полесно. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Гума Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) Совет Големина : 1.2 mm × 25 mm Вкупна должина : 11.5 cm/4.53 во (Прибл.) Компатибилен : за Mac Book Air за Mac Book Pro Ретината се Прикаже лаптопи на Toshiba возачи Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X P5 Pentalobe Шрафцигер (Нема мало пакет)

Декларираните карактеристики

Завртка Тип На Глава:
Филипс
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Навој На Главата Големина:
видете информации
is_customized:
No
Број На Модел На:
P5 Pentalobe Шрафцигер
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Магнетно:
No
Бренд Име:
OOTDTY
Со Рачка Или Не:
Yes
Пакет:
Под 5Pcs

Поврзани производи