10pcs/многу Мека Мамка Риба 75mm 2.8 g Риболов Намамат TT Shad Силикони Бас Minnow Мамка Swimbaits Пластични Намамат Pasca Leurre Мека Намамат
Ново - 38 %

10pcs/многу Мека Мамка Риба 75mm 2.8 g Риболов Намамат TT Shad Силикони Бас Minnow Мамка Swimbaits Пластични Намамат Pasca Leurre

Залиха
DEN 239.04
DEN 148.00
Износот:


10pcs/многу Мека Мамка Риба 75mm 2.8 g Риболов Намамат TT Shad Силикони Бас Minnow Мамка Swimbaits Пластични Намамат Pasca

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Број На Модел На:
AR41
Име на производ:
Т Опашка Мека Риба
Должина:
75mm
Тежина:
2.8g
Материјал:
Пластични
Опашката Тип:
Т Опашка
категорија:
ТТ Shad
Тип:
Двојно Бои, Меки риболов Намамат
Чувство:
Мека
Употреба:
Намамат Риболов Бас Риболов

Поврзани производи