Божиќ Мачка Облека Костим Облека За Мачки Нова Година Кутре Облека домашно Милениче Мачка Облека За Chihuahua Зима и Топло домашно Милениче Облека 10F20
Ново - 20 %

Божиќ Мачка Облека Костим Облека За Мачки Нова Година Кутре Облека домашно Милениче Мачка Облека За Chihuahua Зима и Топло домашно

Залиха
DEN 395.04
DEN 316.00
Износот:


1. Русија превозот режим на користење на "Ali Express Saver Превозот(Продавачот за Испорака Метод)" или "e Packet", И на што може да се добие следење на информации.
2.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и 1-2 дена подоцна, за да ви даде разумен задоволство со решение.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Палта & Јакни
Шема:
Елка
Стил:
Новина
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
IDEPET
Материјал:
100% Памук
Тип:
Облека за Мачки Животни
Шема:
Куче, Мачка Носии
Пол:
Унисекс Мачка Chihuahua Јоркшир Теди Poddle
Употреба:
Божиќ Костимот за Мачките и Кучињата
Пакет Се Вклучени:
1* Мачка костими облека
Име 1:
ropa perro костим
Име 2:
roupa де cachorro
Функција:
Дедо мраз Облека за chihuahua домашно милениче
Класа :
Домашно милениче Божиќ производи
Боја :
Црвена

Поврзани производи