NICECNC Мотоцикл Обтекател Гром Завртки за Полнење Fastener Клипови Завртка За Yamaha YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2002 2003 M5 M6 Завртки Најлон за Миење
Ново - 9 %

NICECNC Мотоцикл Обтекател Гром Завртки за Полнење Fastener Клипови Завртка За Yamaha YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2002 2003 M5 M6 Завртки

Залиха
DEN 543.36
DEN 494.00
Износот:


Мотоцикл замена на Резервни Делови,100% брендирани нови.
Дизајниран од страна на разгледување на потребите на механика и велосипедисти на застапништва и на тркачката патека.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Елоксирани Алуминиумски
Во Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Црвена,Сребрена
Стил : Рамна глава Стил Јапонски Sportbike Песна Пакет Универзална Хардвер за Полнење
Гром Мотоцикл хардвер ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.
Лесно да се инсталира без инструкции.
Постојат Црна,Сина,Златна,Зелена,Црвена,Сребрена Бои на располагање!
Ве молиме Изберете што Боја вашата потреба,и Љубезно mail Нас Преку Ebay Порака.
И тогаш брод вашата нарачка ПОБРЗО, ви благодариме!
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Оваа Колекции е Вообичаена Големина на повеќето Велосипеди, но тоа Останува Одговорност на Купувачот за да го Проверите Соодветна Големина Фитинг пред Цел.
Пакет Се Вклучени :
М5 Завртки (5 x 25мм) x 2
M6 Завртки (6 x 16mm) x 15
M6 Завртки (6 x 20mm) x 16
M6 Брзина Ореви x 15
Најлон Подлошки за 6mm x 25
Најлон Подлошки за 5мм х 10
Пластични столб (6x5mm) x 16
Пластични столб (5x5mm) x 6
Spanner x 2
Fitment :
За Yamaha YZF R1 2002-2003
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Година:
Во 2002-2003 година
Материјал Тип:
Елоксирани Алуминиумски
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
WB032
Специјални Функции:
Никој
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Висина:
1inch
Одговара:
За Yamaha YZF R1 2002-2003
боја:
Црна Сино Злато Зелена Црвена Сребро.

Поврзани производи