IMISSU Жените Зимска Шапка Плетени Вистински Волна Beanie Двојно Наредени со Неврзан Капи Цврсти Бои Дебели Топло Ски Капа за Жени
Ново - 50 %

IMISSU Жените Зимска Шапка Плетени Вистински Волна Beanie Двојно Наредени со Неврзан Капи Цврсти Бои Дебели Топло Ски Капа за

Залиха
DEN 1056.00
DEN 528.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
IMISSU
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A09A
Материјал:
Акрилик,Памук,Волна
Стил:
Повик
Beanies Шапка Материјал:
35% Кашмир, 20% Памук, 45% Акрил
Beanies Големина:
Флексибилни големина, одговараат за 50-60cm
Beanies Сезона:
Зима, Есен & Пролет
Поставата:
Двојно Слоеви во Поставата
Шапка дизајн:
Моден Skullies Шапка
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи