SINOBI Спорт Види Мажите LED Дисплеј Часовник на Машката Кожа Двојна Дигитални Кварц Датум Хронограф Часовници Светлото Relogio Masculino
Ново - 40 %

SINOBI Спорт Види Мажите LED Дисплеј Часовник на Машката Кожа Двојна Дигитални Кварц Датум Хронограф Часовници Светлото Relogio

Залиха
DEN 1439.04
DEN 864.00
Износот:


SINOBI Спорт Види Мажите LED Дисплеј Часовник на Машката Кожа Двојна Дигитални Кварц Датум Хронограф Часовници Светлото Relogio Masculino

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Бренд Име:
SINOBI
Функција:
Назад Светлина,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Недела Екранот,Хронограф,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Двоен Дисплеј
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Стил:
Спорт
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
9733
Тип На Објект:
Кварц-Гледајте Спортови Види, Дигитални Часовници Кварц, ПРЕДВОДЕНА Кожа Часовник
Повеќе Типови:
Електронски Relogio Masculino reloj hombre
Датум на Издавање:
Нови Пристигнување 2017
Број На Модел На:
Армијата Воена Види
Екранот:
Дигитални Кварц Движење 2
Тежина:
90

Поврзани производи