HAMEINUO pembroke велшки corgi puppies случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 K7 K4 магна Дух 2017
Ново - 25 %

HAMEINUO pembroke велшки corgi puppies случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 K7 K4 магна Дух 2017

Залиха
DEN 140.16
DEN 105.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
за LG k4 2016 година, за LG K7 2016 година, за LG k10 2016 година, за LG магна, за LG дух, за LG G5, за LG G6, за LG k10 2017
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Поврзани производи