Behogar 4pcs/Сет Кол 6cm Виси Стакло Tealight Свеќа Votive Носители Стакло Терариум Дома Декор Затворен Градина DIY Подароци

Behogar 4pcs/Сет Кол 6cm Виси Стакло Tealight Свеќа Votive Носители Стакло Терариум Дома Декор Затворен Градина DIY Подароци

Залиха
DEN 176.16
Износот:


Повеќе Производи :
Behogar 4pcs/Сет Кол 6cm Виси Стакло Tealight Свеќа Votive Носители Стакло Терариум Дома Декор Затворен Градина DIY Подароци
Детали :
Оваа вредност пакет од 4 елегантни и круг јасно виси стакло терариум носителот ќе се направи голема прилог на вашиот дом, да се даде простор единствена декоративни акцент.
Топ кука и рамна дното за да ви даде опција на виси нив или поставувајќи ги на рамна површина. ( виси жици НЕ е ВКЛУЧЕН).
Додадете овие грациозен и светли лулка стакло глобуси да било област во вашиот дом.
Овој сет од 4 стакло terrariums ви овозможува да се меша и натпревар со оркестарот идеи, и се креативни со изгледот.
Одлично за свадба tabletop оркестарот, centerpieces, услуги, забави, родендени, и да ја направат совршена подароци за gardeners, најблиски, или housewarmings.
СОВРШЕН ЗА DIY & ДЕКОРАТИВНИ :
Чај Светлина Свеќи како Свеќа на Сопствениците.
Мали Растенија, Мов, Папрат.
Морски Школки, Шарени Џамлии, Песок, Карпи.
итн.
Големина : Кол. 6cm
Отварање Кол : 3.3 cm
Материјал : Стакло
Пакет :
4 x Лулка носителот
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Behogar
Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Број На Модел На:
За Божиќ Бар Партија Дом Tealight Светилник Декорации
Употреба:
Дома декорација
Тип:
Свеќа Стојат
Рачно изработени:
No
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
Стакло

Поврзани производи