17 бои 2x6mm 500pcs СРЕБРО НАРЕДЕНИ чешка Стакло Семе Spacer Цевка монистра За накит одлуки DIY BL6MMG01x
Ново - 5 %

17 бои 2x6mm 500pcs СРЕБРО НАРЕДЕНИ чешка Стакло Семе Spacer Цевка монистра За накит одлуки DIY BL6MMG01x

Залиха
DEN 57.12
DEN 54.00
Износот:


17 бои 2x6mm 500pcs СРЕБРО НАРЕДЕНИ чешка Стакло Семе Spacer Цевка монистра За накит одлуки DIY BL6 MMG01x
Материјал
Стакло
Големина
Прибл : 2x6mm
Дупка големина : 0.8 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
ќе choise
Количина
Ќе добиете 500 од оваа точка во листата цена
Дел Бр.
BL6 MMG01 X
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $4,доколку помалку од $4,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни
искуство во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации
или отворен спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Декларираните карактеристики

боја:
14
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Стакло
Техника:
позлата
Број На Модел На:
BL6MMG01x
Големина:
2x6mm
боја:
можете да го изберете
Одговара:
Рачно изработени Занаетчиски,DIY
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
2x6mm

Поврзани производи