2017 НОВИ ARSUXEO Мажите Водење Т Кошули Tee Активни Долги Ракави Брз Сува Обука Џерси Спортски Облека Тренингот САЛАТА Кошула
Ново - 49 %

2017 НОВИ ARSUXEO Мажите Водење Т Кошули Tee Активни Долги Ракави Брз Сува Обука Џерси Спортски Облека Тренингот САЛАТА Кошула

Залиха
DEN 1504.80
DEN 768.00
Износот:


Производ Карактеристики
Направени од 93% полиестер и 7%spandex, дише и брз сува
Рефлексивни бренд лого се задржи безбедно во темнина
Мека и лесна тежина ткаенина ти ги удобно за време на спортски
За време на вашиот простор, вашиот пот ќе биде брзо се апсорбира од страна на нашите џерси и тоа ќе се исуши по неколку секунди. Дрес ви дава најмногу удобно се вклопуваат да им помогне на вашиот тренингот. И врвен квалитет ткаенина ќе ви понуди со одлична воздух breathability
големина на табелата НИ големина (ве молиме имајте во предвид дека големината ќе нареди е НИ големина)
Детали слика
22
'

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ARSUXEO
Сезоната:
Пролет,Есен
Материјал:
Полиестер
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи