2120pcs 22-5AWG Бакар Crimp Кабел Изолирани Конектори Кабелот Pin Крајот Жица Терминали Комплет Наместен со Пластична Кутија
Ново - 40 %

2120pcs 22-5AWG Бакар Crimp Кабел Изолирани Конектори Кабелот Pin Крајот Жица Терминали Комплет Наместен со Пластична Кутија

Залиха
DEN 986.40
DEN 592.00
Износот:


BI0002449
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : бакар+пластика
Површина : калај-Обложено
Тип : 6 Вредност
Кутија Големина : прибл. 195*130*35mm
Големина : околу 0.5mm2-16mm2 (22 AWG-5 AWG)
Боја : Сина, Зелена, Жолта, Црвена, Бела, Црна, Портокалова
Количина : 2120pcs
E0508 22 AWG 0.5mm2(Портокал) X 200pcs
E0508 22 AWG 0.5mm2(Бела) X 200pcs
E1008 18 AWG 1.0mm2(Жолт) X 200pcs
E1008 18 AWG 1.0mm2(Црвено) X 200pcs
E1510 16 AWG 1.5mm2(Црвено) X 200pcs
E1510 16 AWG 1.5mm2(Црна) X 200pcs
E2508 14 AWG 2.5mm2(Црвено) X 150pcs
E2508 14 AWG 2.5mm2(Сино) X 150pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Сино) X 100pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Зелена) X 100pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Жолт) X 100pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Црвено) X 100pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Бела) X 100pcs
E7508 20 AWG 0.75mm2(Црна) X 100pcs
E16-12 5 AWG 16mm2(Зелена) X 10pcs
E16-12 5 AWG 16mm2(Црвено) X 10pcs
Пакет се вклучени :
2120pcs x изолација терминали
1pc x пластична кутија
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
терминал конектори
is_customized:
Yes
Тип:
Крајот Терминали

Поврзани производи