100 Дрвени Азбука Драсканици Плочки Црни Букви & Броеви За Занаети Дрво Нови
Ново - 20 %

100 Дрвени Азбука Драсканици Плочки Црни Букви & Броеви За Занаети Дрво Нови

Залиха
DEN 164.16
DEN 132.00
Износот:


100 Дрвени Азбука Драсканици Плочки Црни Букви & Броеви За Занаети Дрво Нови 100% сосема нов и висок квалитет на фантастичен сет на Дрвени драсканици писмо плочки Црни букви со писмо вредности. Заврши со висок квалитет светло дрво жито мазна завршница Јасно црн екран печатени букви и броеви вредности Идеален за не само да играат својата игра на драсканици но исто така голема изработката додаток
Спецификација : Title/ Тип : Драсканици Тип : Одборот Игри Занаети Писма Боја : Црна Големина на секоја плочка : Ширина : 1.8 cm; Висина : 2.0 cm; Длабочина : 0.5 cm Количина : 1 Пакет (100pc)
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!

Пакетот вклучува : 1 x 100 Дрвени Плочки Драсканици

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Загатка Стил:
Заеднички
Стил:
Умен одбор/мозаик
Возраст Опсег:
> 3 години,2-4 Години
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
D17443
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Се грижи за мали делови
Наслов/ Вид:
Драсканици
Писма Боја:
Црна
Ширина:
1.8cm
Висина:
2.0 cm
длабочина:
0.5 cm
Количина:
1 Пакет (100pcs)

Поврзани производи