QiuMei Плетење Mink Крзно со Двојна употреба Шапка Шамија Марами Вистинско Крзно Женски Зимски Вистинско Крзно Капи Beanies 2017 Најновите
Ново - 40 %

QiuMei Плетење Mink Крзно со Двојна употреба Шапка Шамија Марами Вистинско Крзно Женски Зимски Вистинско Крзно Капи Beanies

Залиха
DEN 2591.52
DEN 1555.00
Износот:


Материјал : Вистински Mink крзно
големина : 56-59cm главата обемот ,еластична,околу 10cm ширина
Тоа е dual-се користи,може да биде headband,исто така прстен шамија. Топло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат, ќе може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело. 2.За чистење вистинско крзно производот :
Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todry-чиста, ако треба cleanthe
најдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат.
Да ги следите нас, ве молиме 1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) Ознака нашата продавница; 3) И да се сподели со вашите пријатели. Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време. Превозот време refrence,ве молиме проверете. Превозот Методи На цел цена Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 5-200 15-60 дена epacket 5-200 10-18 дена ЕМС ≥ 200
10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 дена
Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,
тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.
За повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.
2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може да
се реши ако ние conmmunicate со едни со други. Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука. •Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
QiuMei
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
pc-023
Материјал:
Крзно
Стил:
Повик
Стилот 1:
жените капи
Стил 2:
Крзно Капи за Жените Зима
Материјал:
mink крзно headband
Стилот 3:
руската крзно шапка
Стилот 4:
марами за жени
Стилот 5:
Зимско Крзно Плетени Beanie
Стил 6:
Капи за Жени
Стил 7:
крзно beanie шапка
Стилот 8:
Крзно Beanie Жени

Поврзани производи