100Pcs/Многу DIY Ѓердан Додаток за Деца Занаетчиски Одделот за 20MM Тркалезна Форма Смола Мрачно Монистра Накит Наоди

100Pcs/Многу DIY Ѓердан Додаток за Деца Занаетчиски Одделот за 20MM Тркалезна Форма Смола Мрачно Монистра Накит Наоди

Залиха
DEN 731.04
Износот:


100 Pcs/Многу DIY Ѓердан Додаток за Деца Занаетчиски Одделот за 20 MM Тркалезна Форма Смола Мрачно Монистра Накит Наоди
1. Материјал : Смола
2. Големина : 20*20 MM
3. Место На Потекло : Произведено Во Кина ( Копно )
4. Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL..
5. Количина : 100 Парчиња
Испорака
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса ,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
Б. Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку Epacket за Срдечни Дизајн.Ако тоа е итна,можете да платите некои дополнителни превозот надомест,ние ќе ви го испратиме преку DHL,или ЕМС ПРОЗОРЦИ,ние добие голем попуст од курир,тогаш цената е многу добар.
В. Време во транзит
За Кина Пост Воздух Mail,тоа секогаш ќе се земе 15-35 дена да пристигнат. Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Ви благодариме.
D. Данок, Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на бесплатно или многу помала вредност данок врз увозот, Ние ќе ги прогласи за тоа како еден "Примерок" или "Подарок"или "монистра" со помала вредност.Ние не сноси никаква царина или данок.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот .Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Политика На Враќање&Процес
А Ако не сте задоволни со добиените стоки ,за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.
В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
F. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
20MM 100PCS
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
ЦД-TWZ-20MM
Материјал:
Смола
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
срдечни дизајн
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm

Поврзани производи