10pcs/многу Легура Накит Декорација цвет Шарм Кристал Копчиња DIY Покана gail коса bowknot Цвет Додаток
Ново - 0 %

10pcs/многу Легура Накит Декорација цвет Шарм Кристал Копчиња DIY Покана gail коса bowknot Цвет Додаток

Залиха
DEN 120.48
DEN 120.00
Износот:

Превозот на плаќање не се враќа. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.
Име : DIY pendant
Боја : бела,црна,Розова
Големина : Како се покаже
Материјал : Алуминиумски
Цена за 10pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот :
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму .Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.com/store/504548. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. pls waitting трпеливо. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Број На Модел На:
519
Материјал:
Метал

Поврзани производи