(10piece) Нов UP0109PSW8 UP0109P UP0109 соп-8 Чипсет

(10piece) Нов UP0109PSW8 UP0109P UP0109 соп-8 Чипсет

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
UP0109PSW8
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8

Поврзани производи