1 buc Панк Череп Форма Ѓаволот Рака Kylie Усна Пирсинг Накит Скелет Labret за Жени Мажи Топла Продажба

1 buc Панк Череп Форма Ѓаволот Рака Kylie Усна Пирсинг Накит Скелет Labret за Жени Мажи Топла Продажба

Залиха
DEN 36.00
Износот:


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Убава И Моден Дизајн.
Спецификации :
Материјал : Хируршки Челик
Боја : Сребрена
Големина : За 12.8*11 mm(0.5"*0.43")
Стил : Мода
Пакетот вклучува : 1 Компјутер Усна Пирсинг
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
8548

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
усна прстен
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура

Поврзани производи