IMISSU Жените Зимска Шапка Плетени од Волна Beanie Женската Мода Skullies со Rhinestones Отворено Ски Капа Дебели Топли Капи за Девојки
Ново - 50 %

IMISSU Жените Зимска Шапка Плетени од Волна Beanie Женската Мода Skullies со Rhinestones Отворено Ски Капа Дебели Топли Капи

Залиха
DEN 960.00
DEN 480.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
IMISSU
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Крзно,Памук,Волна
Број На Модел На:
A12A
Стил:
Повик
Beanies Шапка Материјал:
35% Кашмир, 20% Памук, 45% Акрил
Beanies Големина:
Флексибилни големина, одговараат за 50-60cm
Beanies Сезона:
Зима, Есен & Пролет
Поставата:
Двојно Слоеви во Поставата
Шапка дизајн:
Моден Skullies Шапка
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи