RainSo Магнетни Холограмот Нараквици Алка за Жени 4 во 1 Здравствена Заштита Био Енергија Германиум Исцелување Женски Накит за Артритис
Ново - 36 %

RainSo Магнетни Холограмот Нараквици Алка за Жени 4 во 1 Здравствена Заштита Био Енергија Германиум Исцелување Женски Накит

Залиха
DEN 1064.64
DEN 682.00
Износот:


Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.
Rain So Магнетни Холограмот Нараквици Алка за Жени 4 во 1 Здравствена Заштита Био Енергија Германиум Исцелување Женски Накит за Артритис
Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети,Магнетно,ЕЛА,Германиум Големина/Должина 21.0 cm/pc (6.5-8.5"/pc) Weigth 17.8 г/pc Широчина 6-12mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не 'Рѓосувачки Хривнија Кина Боја на Злато , 3-тонови на Боја Стрела Магнетни Хривнија на Пазарот на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова Жена,маж,Унисекс,љубители' Пакување Електростатско филм/opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 -50% надолу
Ве молиме овозможи прирачник за грешка при мерење на 0.1-0.3 цм

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
OSB-184GFIR женски пол
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Rainso
Функција:
Биланс на крвниот притисок ,олеснување на замор
Парична казна или Моден:
Моден Жените Хривнија 316l не ' Рѓосувачки Хривнија
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик Хривнија Магнетни Здравје Нараквица И Енергија Хривнија
Нараквици или Алки Тип:
Синџир & Линк Нараквици Од Нерѓосувачки Хривнија Жените&Нерѓосувачки Пол Мажи
Пол:
Жена,маж,Унисекс,љубители'
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба 2017 Божиќ Подароци
Здравствена Нега На Елементи:
Магнетни / Далеку инфрацрвена / Негативни јони / Германиум Хривнија за жени
Главната боја:
Црно / Сино / Розово Злато Нерѓосувачки Челик Хривнија
Функции 2:
Antifatigue&заштита од Радијација&Промовирање на метаболизмот
функции 3:
Олеснување на артритис , се Промовира циркулацијата на крвта,подобрување на спиење
Големина:
Должина

Поврзани производи