БИЗОН ТЕКСАС модни луксузни вистинска кожа мажите паричници долг тенок bifold паричникот кредитна картичка носителот чанта

БИЗОН ТЕКСАС модни луксузни вистинска кожа мажите паричници долг тенок bifold паричникот кредитна картичка носителот чанта

Залиха
DEN 1430.40
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
1.5cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
9.2cm
Бренд Име:
БИЗОН ТЕКСАС
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
18.7cm
Број На Модел На:
N4391-1B
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
боја:
Црна

Поврзани производи