12pcs Овошје Вилушка Мравка Форма Предници Снек Торта Десерт прибор за на маса за Домашна Кујна Партија Вечера Овошје Изберете Кујнски прибор
Ново - 15 %

12pcs Овошје Вилушка Мравка Форма Предници Снек Торта Десерт прибор за на маса за Домашна Кујна Партија Вечера Овошје Изберете

Залиха
DEN 95.04
DEN 81.00
Износот:


Карактеристики :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.
Liven до вашата партија со овие мравка партија зема. Тие ќе ја носат вашата храна без сметководствена подалеку!
Партија веднаш се дизајнирани да изгледаат како работник мравките.
Исклучителен дизајн, многу привлечни
Додадете некои новина на вашиот овошје послужавник
Спецификации :
Материјал : ПП
Боја : Црна
Големина : Прибл. 4.5*4*5cm/1.77"*1.57"*1.97"
Пакет се вклучени : 12pcs * мравка форма Партија Зема.

Декларираните карактеристики

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Производство:
овошје вилушка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
JJ3880-01
Големина:
4.5*4*5cm
Тип На Производ:
пластична вилушка овошје
Тип:
Десерт Предници
Употреба:
Деца Десерт Предници
ip камери 1080p wifi:
Симпатична Мини Мравка Овошје Вилушка
Usage2:
Садови
Usage3 :
кујнски алатки
Usage4:
Кујна Предници
Употреба:
храна ги собереш за Бар Партија
Стил:
Нови и креативни/ Мода/ Преносни

Поврзани производи