DIANSHANGKAITUOZHE Мода Тропски Растенија Кокос Дрво Ѓердан Жени Мажи Boho Празник Плажа Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан
Ново - 20 %

DIANSHANGKAITUOZHE Мода Тропски Растенија Кокос Дрво Ѓердан Жени Мажи Boho Празник Плажа Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан

Залиха
DEN 105.60
DEN 84.00
Износот:


Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Трендовски Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на ѓердани Формамодел Растение Pendant Големина како слика Функција други Компатибилност други is_customized Да Класичен стил Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода боја на Злато Сребро Материјал од не 'Рѓосувачки Челик Родова Жени, Момчиња и Девојчиња, Мажи Унисекс Љубители Повод Партија Ангажман Годишнината Свадба Срцев Копче pendant метал 304 од не' рѓосувачки челик Синџир метал нерѓосувачки челик Синџир должина 36+7cm

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
is_customized:
Yes
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
боја:
злато,сребро,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
синџир метал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи